Ανακαλύψτε το καπέλο Bucket Maksi για κορίτσια και αγόρια, σε υπέροχο κόκκινο χρώμα. Ιδανικό για τις ηλιόλουστες μέρες της άνοιξης, του καλοκαιριού και του φθινοπώρου, αυτό το καπέλο προσφέρει την απόλυτη προστασία και άνεση για το μικρό σας. Το καπέλο Bucket διαθέτει ένα μοναδικό σχέδιο all over που χαρίζει μοναδικό στιλ. Κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι, είναι απαλό στην αφή και επιτρέπει στο δέρμα να αναπνέει, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση. Αναβαθμίστε την καλοκαιρινή γκαρνταρόμπα των μικρών σας με αυτό το στιλάτο και πρακτικό καπέλο, εξασφαλίζοντας άνεση και προστασία κάτω από τον ήλιο. Ιδανικό για καθημερινές εξορμήσεις και παιχνίδια, το καπέλο Bucket Maksi θα γίνει το αγαπημένο τους αξεσουάρ.